Gratis verzending vanaf 50 euro*


PRODUCTEN

DAP Glasvezelkabel 2 meter - Break-out cable 2m, Q-ODC2-F to 2x LC simplex - 102051
€ 405,00
(€ 334,71 ex)
DAP Glasvezelkabel 100meter haspel - Drum of 100m with 2 fiber Singlemode -Q-ODC2-F 9/125 cable 102050
€ 1659,00
(€ 1371,07 ex)
DAP Glasvezel verlengkabel 1m. met Q-ODC2-F - Extension cable 1m with 2x Q-ODC2-F 102052
€ 475,00
(€ 392,56 ex)
DAP Glasvezel break-outkabel Q-ODC2-F Dcon 2x LC simplex 102053
 
 
Neutrik Ethercon CAT-6 D-size NE8FDYC6B
€ 32,90
(€ 27,19 ex)
Neutrik Ethercon CAT6A Cable connector NE8MX6
€ 16,90
(€ 13,97 ex)
Neutrik Ethercon RJ45 carrier NE8MX
€ 3,85
(€ 3,18 ex)
Neutrik Ethercon RJ45 carrier Black NE8MXB
€ 4,05
(€ 3,35 ex)
Neutrik Firewire Chassis NA13946W
€ 9,95
(€ 8,22 ex)
Neutrik Firewire Chassis NA13946WB
€ 10,50
(€ 8,68 ex)
Glasvezel - Firewire